o nás

Buď ROZDĚLENÍ: květinářství nebo kavárna, Česko nebo Rakousko, zámek nebo podzámčí, zahrada nebo louka, nové nebo staré, moderní nebo tradiční, britské nebo francouzské… 

Nebo PROPOJENÍ: Květiny prostupující kavárnou na česko-rakouské hranici inspirovány zahradní vznešeností s venkovskou přirozeností, louka v zámecké kompozici, nové osvěžující staré, moderní povýšené tradicí. Nádherná floristika inspirovaná Británií s kouzlem francouzského kavárenství, vše zasazeno v České Kanadě obklopeno českým úsměvem, vlídným slovem a selskou bodrostí. 

Nám je hezky v SOULADU. 
Jedno téma, jeden spojující prvek – KVĚTINA.

„Květinám se věnuji, protože přináší radost a krásu lidem.“

Tulipány, narcisy, pivoňky, růže, floxy, jiřiny, pantoflíčky, orlíčky, slunečnice… Barvy, tvary, vůně… Čirá radost, krása, jemnost. Řeč květin je opravdová, bez lhaní. Čistá. Možná právě proto, že jsem jí vždy chtěla rozumět, naslouchala jí, byla jsem odměněna tím, že se ke mně stále vrací a ukazují mi, v čem je mi dobře. Pomáhají mi tvořit svět hezčí. Dělat lidem radost. Nikdy se mi neokoukaly, nikdy mne nepřestaly bavit a těšit. Pokaždé ráda květiny daruji a pokaždé dělám, co umím, aby ten květinový dar promlouval potěšující a laskavou řečí k obdarovanému. 

A proto se květinám věnuji, protože přináší radost a krásu lidem.

„ČAS NA KÁVU NEBO ČAJ VYNÁŠÍ HARMONII.“

Proč kavárna a cukrárna? Pro momentální i rituální atmosféru, chuť, vůni, pospolitost, radost, přátelskost, uvolnění, krásno, útulno, pozitivno… Zkrátka – květiny, káva/čaj, něco dobrého, vůně, hezky, přátelsky, rodinně, vesele… Tak to mám ráda. Čas na kávu nebo čaj vynáší harmonii, sounáležitost, inspiraci, intenzitu prožitku, není tu konflikt. Když někde tiše na pozadí zní i hezké melodie, okolo jsou květiny, pak se povýší i úroveň vzájemné komunikace a je dobře.

Kontakt

+420 702 062 652

info@kvetynapomezi.cz

Close Menu